Elektronik Ürünler


ElektronikUrunler

 

 

Araçların ve iş makinaların elektronik aksamlarının artması ve gelişimi ile beraber birçok elektronik ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır.SNS ELEKTRONİK , bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, kendi bünyesinde özel yazılım ve donanım   sistemleri geliştirerek otomotiv ve iş makinaları sektörlerine iş makinalarının işlevsel kabiliyetlerini arttırmak için  ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTELERİ (YÜRÜYÜŞ ve VİTES KONTROL ÜNİTELERİ)  yazılım ve donanım sistemleri geliştirip sunmaktadır.

 

 

ELEKTRONİK ÜRÜNLERİMİZ;

 

1.YÜRÜYÜŞ KONTROL ÜNİTESİ ( 4WS ECU – WHEEL STEERING CONTROLLER)

 

Kazıcı – Yükleyici iş makinalarının işlevsel kabiliyetini arttırmak için düşünülüp tasarlanmış , belirli şartların çalışan sistem üzerinde olması halinde iş makinasının üç çeşit hareket şekline imkan veren micro controller ( PIC) yazılım destekli elektronik hafızalı sistemdir.

  • Dar yerlerde yükleme sırasında manevra yeteneğini arttıran “BELDEN KIRMA” yürüyüşü,
  • Yol yürüyüşünde kullanılan “ÖN TEKERDEN” direksiyonlama,
  • Duvar ve kanal yanlarındaki kazılarda kullanılan “YENGEÇ” yürüyüşü

 

 

2. VİTES KONTROL ÜNİTESİ   (POWER SHIFT GEARBOX CONTROL UNIT)

 

Şanzuman vites kutusundan gelen motor devir bilgisi ile vites konumu sistem içerisindeki PIC serisi controller yazılımı ile karşılaştırılıp motor devrine karşılık gelen uygun vites konumu, vites konum anahtarındaki anahtarlanan konuma ait devire ulaşılıncaya kadar proses devam eder. Bu şekilde Power Shift şanzuman tüm koşullarda yüksek çekiş gücü sağlar. Seri vites değiştirme imkanı çalışmalarda istenilen sürat ve gücü sağlar. Şanzumanın hatalı vites seçimi nedeniyle zarar görmesini önler.

 

 

3.SESLİ İKAZ ÜNİTESİ  (WARNING BUZZER)